Cenniki do pobrania

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty

Reklamacje

 

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: 660454279.

Po pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera – W TYM MOMENCIE PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY (przed wypełnieniem protokołu). W przypadku stwierdzenia uszkodzenia, sporządzany jest protokół szkody, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji. Nie zawsze jednak kurier chce czekać na rozpakowanie paczki, nie zawsze również nieuszkodzenie opakowania zewnętrznego świadczy o nieuszkodzeniu zawartości. Jeśli szkoda zostanie ujawniona po wyjściu kuriera niezwłocznie się z nami skontaktuj 660454279, NIE WYRZUCAJ OPAKOWANIA I ZABEZPIECZEŃ. Jeśli masz taką możliwość zrób zdjęcia uszkodzeń, listu przewozowego oraz kartonu i zabezpieczeń.

UWAGA: Przy wypełnianiu formularza szkody zwróć uwagę na zabezpieczenie samego produktu oraz oznakowanie kartonu - informacje dotyczące zabezpieczenia produktu oraz naklejek na kartonie muszą być zamieszczone w protokole szkody.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

  1. Prześlij do nas mail z informacją, że produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, dołączając do niego pisemne oświadczenie według szablonu, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji). Przesyłka jest realizowana na Twój koszt.
  2. ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki i oświadczenia poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
  3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
  4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

 

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sklep@lidecor.pl lub telefonicznie: 660454279. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

 

Zwrot produktów

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 

Zwroty produktów handmade wykonywanych na zamówienie klienta ustalane są indywidualnie przed zakupem, z uwagi na wykorzystanie drogich materiałów nie każdy produkt podlegać może zwrotowi. Prosimy o rozważne dokonywanie zakupów - produkty na zamówienie wykonywane są ręcznie i są niepowtarzalne, mają swoje indywidualne cechy i mogą różnić się od wzorów. Dokładamy starań by różnice były jak najmniejsze lecz należy brać pod uwagę specyficzną unikatowość używanych materiałów.

 

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu, w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu (nie z winy sprzedającego):

  1. Po uprzednim kontakcie mailowym lub telefonicznym odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością. WAŻNE: przed odesłaniem koniecznie się z nami skontaktuj. Przesyłka jest realizowana na Twój koszt.
  2. Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie według szablonu, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.
  3. ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
  4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres e-mail prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta jak najszybciej, nie później niż w ciągu 5 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy.

 

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres e-mail informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

Dane do przelewu

mBank

43 1140 2004 0000 3802 7419 1716

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

{nocache:7bd9f7f611175c2f7a057de0ac5d6709#0}
Click Shop | Hosting home.pl