Cenniki do pobrania

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = ew. czas produkcji + termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów, podczas gdy czas dostawy zależy od czasu dostawy paczki przez kuriera (24-48h w zależności od produktu i miejsca dostawy).

Czas produkcji dotyczy produktów dostępnych na zamówienie i jest określony w opisie produktu

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 48h godzin do kilku tygodni w przypadku produktów na zamówienie. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że produkty, których jest niewiele będą już niedostępne (prowadzimy także sprzedaż poza sklepem internetowym) - o braku produktu poinformujemy Cię niezwłocznie.

Przybliżony termin realizacji produktów na zamówienie podawany jest w opisach, jednak zazwyczaj jest on ustalany indywidualnie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Przyjęcie do realizacji zamówienia na wyroby rękodzielnicze dostępne tylko na zamówienie wiąże się z uiszczeniem zaliczki w wysokości 50% wartości zamówienia.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia (z uwagi na kilka lokalizacji magazynów w Polsce, prosimy o kontakt przed ws. ustalenia miejsca odbioru). 

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 

Nasza firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Dane do przelewu

mBank

43 1140 2004 0000 3802 7419 1716

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

{nocache:7bd9f7f611175c2f7a057de0ac5d6709#0}
Click Shop | Hosting home.pl